Дата: від до Скинути

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

1 квітня відбулося перше засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Локачинської селищної ради, на якому вирішено ряд важливих питань організації безпечного життєвого середовища для населення громади.

16:58 13.04.2021

Турнір з баскетболу на кубок пам’яті О.Камлочука

Турнір з баскетболу на кубок пам’яті О.Камлочука! 27, 28 березня, після тривалої перерви у декілька років, в громаді проведено турнір з баскетболу пам’яті О.Камлочука! Вшанувати своєю грою пам’ять нашого земляка вирішили 6 команд Локачинської громади: Юніор-Локачі, БК «Загорів», БК «Замличі» , БК «Привітне», БК «Конюхи», БК «Колпитів», які спочатку розіграли путівки у фінальну частину у групових змаганнях в с.Колпитів та смт.Локачі.

16:58 13.04.2021

Робоча зустріч Локачинського селищного голови Іуса Богдана Євгеновича з народним депутатом України Стернійчуком Валерієм Олександровичем

3 квітня відбулася робоча зустріч Локачинського селищного голови Іуса Богдана Євгеновича з Народним депутатом України Стернійчуком Валерієм Олександровичем.

16:55 13.04.2021

Засідання комісії селищної ради з питань наповнення бюджету

6 квітня відбулося засідання комісії селищної ради з питань наповнення бюджету громади за участю селищного голови, посадових осіб селищної ради, що відповідають за даний напрямок роботи та працівника податкових органів.

16:53 13.04.2021

8 квітня - День довкілля!

8 квітня в рамках Дня довкілля селищним головою спільно з начальником та працівниками Локачинського ВУЖКГ проведено висаджування дерев та впорядкування території довколо меморіалу в селищі Локачі, під час якого висаджено понад 70 саджанців різних порід дерев та здійснено впорядкування прилеглої території.

16:47 13.04.2021

Відбулися змагання з міні-футболу серед вікової категорії 40+

11 квітня в громаді відбулися змагання з міні-футболу серед вікової категорії 40+. Участь у турнірі взяли дві команди Локачинської громади /Здоров'я Локачі та Прогрес Привітне/ та дві команди Затурцівської / Затурці та Кисилин/ За результатами напруженої боротьби перше місце виборола команда Здоров'я Локачі, друге Затурці, а третє - команда з Кисилина. Команди переможці нагороджені кубком та дипломами, кращі гравці турніру -призами від депутата обласної ради Скопюка М.Я. До речі, найстаршим учасником турніру став гравець команди Здоров'я Локачі Пилипчук Федір, якому цьогоріч виповнилось 57 років.

16:42 13.04.2021

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ !

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення Локачинської громади! Прийміть наші щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята, яке щорічно відзначається у третю неділю березня! Цей день – вияв уваги до людей, які своєю працею створюють затишок в наших домівках і навколо них. Користь яку Ви приносите суспільству, важко переоцінити!

23:03 20.03.2021

Увага! Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти управління гуманітарної політики Локачинської селищної ради

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» Локачинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти управління гуманітарної політики Локачинської селищної ради.

10:03 18.03.2021