Асоціація міст України

Шановні жителі громади! На нашому сайті розміщено банер Асоціації міст України. Натиснувши на нього Ви перейдете на сайт Асоціації (АМУ). На сайті можна дізнатися про цілі та завдання Асоціації, основній ідеї. АМУ регулярно інформує центральні та регіональні органи державної влади, громадськість про проблеми місцевого самоврядування, проблеми міст, а також можливі шляхи вирішення цих проблем.

09:11 01.06.2021

Підписано угоду про співпрацю між Локачинською територіальною громадою та Волинським національним університетом ім. Лесі Українки

28 травня селищний голова Б.Іус та ректор Волинського національного університету ім. Л.Українки А.Цьось підписали Угоду про співпрацю між Локачинською територіальною громадою та Волинським національним університетом ім. Лесі Українки, в рамках якої відбудеться співпраця у сфері наукової, інноваційної та проєктної діяльності.

11:42 31.05.2021

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Проект документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Повна назва документа державного планування: Детальний план території для реконструкції автозаправної станції під багатопаливну автозаправну станцію в межах населеного пункту за адресою: Волинська область, Локачинський район, смт. Локачі, вул. Луцька, 90, загальною площею 0,0804 га. Орга н, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Локачинська селищна рада, Локачинського району, Волинської області Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: а) дата початку та строки здійснення процедури: Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Локачинської селищної ради: https://lokachynskagromada.gov.ua/news/1617281297/ – 01 квітня 2021 року. Публікація заяви в газеті «Волинська газета» – 01 квітня 2021 року, в газеті «Селянське життя» – 01 квітня 2021 року. Дата подання проекту Детальний план території для реконструкції автозаправної станції під багатопаливну автозаправну станцію в межах населеного пункту за адресою: Волинська область, Локачинський район, смт. Локачі, вул. Луцька, 90, загальною площею 0,0804 га, повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО та ДПТ на офіційному веб-сайті Локачинської селищної ради: https://lokachynska-gromada.gov.ua – 27 травня 2021 року. Публікація в газеті «Волинська газета» – 27 травня 2021 р., в газеті «Селянське життя» – 27 травня 2021 р.

16:17 27.05.2021

Ремонт пішохідних доріжок

До уваги жителів селища! Розпочато капітальний ремонт пішохідних доріжок по вулиці Незалежності в смт Локачі, в рамках якого підлягають зрізанню старі, дуплисті та аварійні дерева, які розміщені на ній. Замість старих дерев вздовж всієї вулиці Незалежності в рамках ремонту будуть висаджені нові молоді саджанці, які стануть окрасою селища. Просимо жителів з розумінням поставитись до тимчасових незручностей та процесу впорядкування вулиці

09:19 25.05.2021

ФУТБОЛ В ГРОМАДІ

В неділю, 23 травня, на стадіоні с.Козлів відбулися дебютні матчі першості Володимир-Волинського району з футболу команд з нашої громади. Зокрема, в напруженій боротьбі команда "Луга ЛК" (с.Козлів) здобула перемогу над командою ФК "Павлівка" з рахунком 3:1, а команда "Надія -Хорів" поступилася команді ФК "Бужанка"

09:18 25.05.2021

Увага! Громадські обговорення!

У вівторок, 25 травня, о 15.00 год. в приміщенні Локачинської селищної ради за адресою вул Миру 23, відбудуться громадські обговорення перспективного плану розвитку мережі загальноосвітніх закладів середньої освіти Локачинської громади

22:59 24.05.2021

В селищі Локачі пройшло святкування Всесвітнього Дня вишиванки

«Вишиванка єднає українців» Під такою назвою в селищі Локачі пройшло святкування Всесвітнього Дня вишиванки. В нашому селищі відзначення Дня вишиванки започатковане в 2017 році з ініціативи Публічної бібліотеки Локачинської селищної ради і носить назву «Вишиванка єднає українців».

22:52 20.05.2021