Обробка озимого ріпаку

УВАГА! За повідомленням ТОВ "П'ятидні", неподалік сіл Марковичі та Шельвів з 19 по 22 травня у ранкові та вечірні години буде проводитись обробка озимого ріпаку препаратами Біскайя (0,4л./1га) + ПІКТОР (0,5л./1га).

12:51 18.05.2021

Рішення про встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення

До уваги жителів громади! На сайті оприлюднено рішення виконавчого комітету про встановлення тарифів на комунальні послуги централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Локачинське виробниче управління житлово-комунального господарства». З повним текстом рішення можна ознайомитись за посиланням.

11:34 18.05.2021

День пам'яті жертв політичних репресій

Щороку у третю неділю травня ми вшановуємо жертв політичних репресій. Цей день пам’яті і скорботи про жертви присвячений відродженню національної пам’яті про ці страшні події, приверненню уваги суспільства до трагічних подій в історії України, утвердженню нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людяності, цей день став для українців національним пам’ятним днем.

09:49 17.05.2021

В громаді відбулися Мітинги-реквієми з нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги у Другій Світовій війні

7,8 та 9-го травня у Локачах та населених пунктах громади відбулися урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

08:57 11.05.2021

Вітання з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні ветерани, учасники бойових дій та партизанського руху, колишні в'язні концтаборів і діти війни! Сердечно вітаємо Вас з відзначенням Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

01:21 09.05.2021

День пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

До уваги жителів громади! 8 травня 2021 року о 10.00 год в смт.Локачі, (меморіал Слави) відбудуться урочисті заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

11:54 07.05.2021