Закінчується термін сплати фізичними особами податків за земельні ділянки

Шановні власники та землекористувачі земельних ділянок Локачинської селищної ради! Відповідно до статті 287 Податкового кодексу України 29 серпня 2022 року закінчується термін сплати фізичними особами податків за земельні ділянки які перебувають у користуванні (власності) громадян.

10:58 18.08.2022

ЗБИРАЄМО АРМІЮ ДРОНІВ!

Давайте разом об'єднаємо наші зусилля проти ворога! Армії потрібні дрони-розвідники!

09:37 16.08.2022

4 серпня відбудеться зустріч з представниками молодіжного сектору та молоді громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Волинської області

4 серпня з 11:00 до 12:45 Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» проведе зустріч з представниками молодіжного сектору та молоді громад-партнерок Проєкту у Волинської області на тему «Презентація дослідження стану молоді у Волинській області та обмін досвідом щодо реалізації молодіжної політики у громадах».

12:25 01.08.2022

Як отримати допомогу? Відповідає Фонд соціального страхування України

Відповіді на поширені запитання працівників щодо діяльності Фонду соціального страхування України в умовах воєнного стану В умовах воєнного стану фахівці Фонду соціального страхування України продовжують роботу задля надання усіх видів допомог і страхових виплат українцям.

09:19 27.07.2022