Мапа протирадіаційних укриттів Локачинської громади

Шановні громадяни! Раніше ми публікували список протирадіаційних укриттів Локачинської громади. Тепер для зручності додаємо мапу з позначками адрес. У разі надзвичайних ситуацій чи стихійних лих ви можете скористатися цими даними.

10:30 19.01.2022

Змінився порядок використання та застосування заходів примусу, бойової техніки та озброєння особовим складом Державної прикордонної служби України

Ухвалені законодавчі норми використання зброї прикордонниками: що потрібно знати громадянам Закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державну прикордонну службу України" щодо вдосконалення порядку використання та застосування заходів примусу, бойової техніки та озброєння особовим складом Державної прикордонної служби України" набрав чинності.

16:24 04.01.2022

Змінились тарифи підприємства «Локачинське виробниче управління житлово-комунального господарства»

Шановні громадяни! Змінилися тарифи на комунальні послуги централізованого водопостачання та водовідведення, а також на комунальні послуги зі збирання,  вивезення та складування (захоронення) твердих побутових відходів, що надаються комунальним підприємством «Локачинське виробниче управління житлово-комунального господарства». Рішення виконкому можна завантажити нижче або знайти в меню “Офіційні документи” => “Рішення виконавчого комітету”

15:53 24.12.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК РОЗРОБЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ПЛАНУ ПРОСТОРОВОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ ЛОКАЧИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

На виконання вимог чинного законодавства Локачинською селищною радою прийнято рішення про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Локачинської територіальної громади (рішення № 12/4від 22 грудня 2022 року). Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади є одночасно містобудівною документацією на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

12:21 24.12.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРИЙОМ КАНДИДАТУР НА УЧАСТЬ В РОБОЧІЙ ГРУПІ З ФОРМУВАННЯ ЗАВДАННЯ НА РОЗРОБЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ПЛАНУ

На виконання чинного законодавства та рішення Локачинської селищної ради від 22 грудня 2022р. №12/4 «Про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Локачинської територіальної громади» розпочато процедуру проведення громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Локачинської територіальної громади. Процедурою передбачено створення Робочої групи з формування завдання на розроблення Комплексного плану.

12:20 24.12.2021

Для ялинки потрібні документи

Напередодні Нового року усі громадяни традиційно починають готуватись до Новорічних свят. Кожна родина мріє зібратися за новорічним столом біля ялинки. На жаль, незаконне придбання, а саме вирубка або купівля несертифікованої «лісової красуні», може зіпсувати свято не тільки дітям, а й дорослим.

15:58 20.12.2021

Сьогодні — День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ця пам’ятна дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Цей день пам’яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, яких охопив реактор атомної.

15:27 14.12.2021