Відбувся семінар для роботодавців

Днями в Локачинській  районній філії Волинського обласного центру зайнятості на семінарі для роботодавців обговорили питання адаптації зайнятості, трудових відносин до умов військового часу.

09:23 26.05.2022

З Днем вишиванки, дорогі громадяни!

Сьогодні — всесвітній День вишиванки! Вишиванка для українців – не просто одяг, а символ українського народу, символ єдності нації.

09:08 19.05.2022

Увага пасічникам! Обприскування ріпаку!

Шановні громадяни! Фермерське господарство "Агросвіт-ВД" повідомляє про обприскування ріпаку: з 19.00 год 11 травня 2022 року по 03.00 год 12 травня 2022 року з 19.00 год 12 травня 2022 року по 03.00 год 13 травня 2022 року Роботи будуть проводитись в межах таких населених пунктів:

14:04 11.05.2022

ЄДопомога - це зручна платформа, де один одного можуть знайти ті, хто може допомогти та ті, хто потребують допомоги

У Єдності сила народу! Ми всі єднаймося та допомагаємо один одному. Підтримуємо сусідів, батьків та тих кого знаємо або про кого чули. Але буває й так, що люди не наважуються особисто попросити про допомогу та залишаються наодинці зі своїми проблемами.

09:45 06.05.2022

Звернення до парафіян і священників УПЦ Московського патріархату депутати Локачинської селищної ради підтримали одноголосно!

Рішення №16/22 від 27 квітня 2022 року “Про звернення депутатів Локачинської селищної ради до священнослужителів та парафіян Української православної церкви (Московського патріархату) на території Локачинської селищної територіальної громади” на 16 позачерговій сесії  депутати підтримали  одноголосно!

17:34 27.04.2022

36 років аварії на ЧАЕС!

36 років тому на Чорнобильській атомній електростанції сталася аварія, яка стала найбільшою в історії ядерної енергетики. Тоді під час вибуху на четвертому енергоблоці ЧАЕС стався великий викид радіоактивних речовин в навколишнє середовище.

11:18 26.04.2022